Kunter Sigorta

Sağlık SigortasıBireysel Sağlık Sigortası Hangi Sağlık Giderlerinizi Karşılar?
 
> Yatarak Tedavilerinizi > Ayakta Tedavilerinizi > Doğum Masraflarınızı
> Diş Tedavilerinizi > Göz Tedavilerinizi > İlaç Masraflarınızı
     
Bireysel Sağlık Sigortası Hangi Tedavi Masraflarını Öder?
 
 

Karşılaşabileceğiniz herhangi bir sağlık probleminde, bir kaza sonucu yaralanmanız halinde ayakta ya da yatarak yapılacak hastane tedavi giderleriniz, doktor muayenesi, röntgen, tahlil benzeri tanı ve ilaç giderleriniz, küçük ya da büyük cerrahi müdahaleler için gereken harcamalarınız karşılanır. Ayrıca

Kunter Sigorta’nın çok geniş anlaşmalı kurum ağına bağlı kuruluşlardaki pek çok avantaja sahip olursunuz. İşte birkaç örnek;

 
Ayakta Tedavi Ömür Boyu Yenileme Garantisi
 
   
> Anlaşmalı doktorlara gittiğinizde muayene ücreti seçtiğiniz limit kapsamında %100 ödenir, sizden katılım payı istenmez. > 3 yıldır kesintisiz özel sağlık sigortalıysanız Ömür Boyu Yenileme Garantisi talebinde bulunabilirsiniz.
   
> Alacağınız plana göre yılda bir kez belirlenen anlaşmalı kuruluşlarda ücretsiz Check-Up yaptırabilirsiniz. > Ömür boyu yenileme garantisi alırsanız, mevcut istisnalarınız dışında ilave kısıtlar uygulanmaz.
   
> İsterseniz diş tedavisi ve gözlük, cam, çerçeve, lens teminatı alabilirsiniz.
> Ayrıca hem ömür boyu yenileme garantisi almış, hem de Aksigorta’da toplam 5 yılı tamamlamışsanız bundan sonra tanısı konan doğumsal hastalıklarınız da güvence altına alınır.
 
Yatarak Tedavi Acil Sağlık Hizmetleri
> Küçük müdahalelerden ameliyata kadar hastane tedavi giderleriniz, hatta ameliyat sonrası fizik tedavi ve evde bakım masraflarınız karşılanır. > 3 yıldır kesintisiz özel sağlık sigortalıysanız Ömür Boyu Yenileme Garantisi talebinde bulunabilirsiniz.
   
> Acil durumlarda, en yakın
donanımlı sağlık merkezine ambulansla ücretsiz ulaştırılırsınız.
> Sağlık sorunlarınız ile ilgili öğrenmek istediğiniz konularda 444 27 27’yi arayarak 7 gün 24 saat görevli medikal kadromuzdan destek alabilirsiniz
   
Doğum Diğer Avantajlar
> Doğum masrafları teminatınız dahilinde karşılanır. > 0-6 yaş arası çocuğunuzun tüm çocukluk ve koruyucu aşıları, alerji aşıları hariç ayakta tedavi teminatı kapsamındadır.
   
> Hamilelik ile ilgili rutin kontroller ayrı bir teminat limitinden karşılanır, böylece doğum teminatınız azalmaz. > Ayakta tedavi teminatı ile yılda bir kez ücretsiz grip aşısı yaptırabilirsiniz.
   
> Bebeğinizin doğum giderleri Aksigorta tarafından karşılandıysa ve ona da 1 ay içinde Aksigorta Bireysel Sağlık Sigortası yaptırırsanız;

> Yurt dışı teminatı almasanız dahi yurt dışındaki acil hastane tedavileri poliçede belirtilen limit ve katılım oranı doğrultusunda karşılanır.
   
- Bekleme süresi uygulanmadan
doğuştan gelen hastalık ve
sakatlıkları teminat kapsamına alınır.
> 40 yaş ve üzeri kadınların kontrol amaçlı çektirdikleri mamografi ve meme ultrasonografi masrafları, belirlenen anlaşmalı sağlık kuruluşlarında yılda bir kez %100 olarak ödenir.
   
- Bebeğinize otomatik olarak
ömür boyu yenileme garantisi verilir.
> 40 yaş ve üzeri erkeklerin kontrol amaçlı yaptırdıkları PSA tetkik masrafları belirlenen anlaşmalı sağlık kuruluşlarında yılda bir kez %100 olarak ödenir
   
 
> Basit ve sık tekrarlanmayan doğum kontrol yöntemleri (spiral, tüp bağlatma, vazektomi vb.) poliçedeki limitler dahilinde yılda 1 kez ödenir.
%10 Aile İndirimi De Var!

Tüm aile fertlerinizi sigortalatın, %10 Aile İndiriminden yararlanın. Sigortaya ilk giriş yaşı 18-60 arasındadır. 18 yaş altındaki çocuklarınız ise ebeveynleri ile birlikte sigortalanabilir.

 
 
 
  Bireysel Sağlık Sigortası Genel Şartları  
   
  Bireysel Sağlık Sigortası Kullanım Kılavuzu  
 
 
  Bireysel Sağlık Sigortası Özel Şartları  

Poliçenizi yaptırmak için Acentemizi arayabilirsiniz...

  Müşteri Memnuniyeti
     
Sağlık Direkt : 0212 466 1996
Sağ. Gsm   0532 435 5994
Elementer : 0212 543 1567
Elem.Gsm : (0532) 236 46 67
Faks : (0212) 543 10 34

 Web Tasarım  Web Yazılım www.editbs.com logo Edit Interactive © 2013 Kunter Sig. Ara. Hiz. Ltd. Şti.