Kunter Sigorta

İşler Yolunda SigortasıKunter Sigorta İşler Yolunda Sigortası İle Neleri Güvence Altına Alabilirsiniz?
 
> Yangın, Patlama, Duman > Her Türlü Su Baskını > Deprem, Yer Kayması
> Kar Ağırlığı, Fırtına, Yıldırım > Hırsızlık > Taşıt Çarpması
> Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler ve Terör
     
İşler Yolunda Sigortası Neden En Kazançlı İşyeri Sigortasıdır?
 
 

İşler Yolunda Sigortası siz işyeri sahipleri düşünülerek mümkün olan tüm riskleri en ekonomik şekilde kapsayabilmek için hazırlanmış bir sigorta paketidir. Bu paket sayesinde neleri sigortalatıp neleri
sigortalatmayacağınızı siz belirleyebilirsiniz. Dükkanınızdaki mallardan dekorasyonunuza, müşterilerinizden çalışanlarınıza, makinelerinizden elektronik cihazlarınıza kadar sizin için değerli olan taşınır ve taşınmazları güvence altına alabilir, gereksiz yere yüksek prim ödemezsiniz.

 
Siz, Yani İş Yeri Sahibi Çalışanlarınız, Çevreniz, Müşterileriniz
 
   
> Acil durumlarda bulunduğunuz yere ücretsiz ambulans gönderilir. > Çalışanlarınızın iş yerinde kalıcı olarak sakatlanması veya ölmesi halinde tazminat ödenir.
   
> Sizin iş yerinde kalıcı olarak sakatlanmanız veya ölmeniz halinde tazminat ödenir. > Çalışan veya o anda iş yerinizde bulunan üçüncü şahıslara verilen maddi ve bedensel zararlardan doğan tazminatlar ödenir.
   
> Çalışanlarınız, işyeriniz ve banka arasında para taşırken meydana gelebilecek kayıplar karşılanır.
> İş yerinizdeki bir hasar nedeniyle, örneğin sı basması gibi, mal sahibi ve komşularınıza karşı doğan mali sorumluluklarınız güvence altına alınır.
> Çalışanlarınızın, örneğin zimmetine para geçirmek gibi, güveninizi kötüye kullanmaları sonucunda uğrayacağınız zararlar karşılanır.
> İş yerinizde bulunan üçüncü şahıslara ait mallarda oluşan hasarlar ödenir.
 
İş Yeriniz İş Yerinizin İçindekiler
> İş yerinizdeki kapılardan yer döşemelerine, musluklardan duvar kağıtlarına kadar her türlü dekorasyonunuzu güvence altına alabilirsiniz. > Bina demirbaşınızdan elektronik cihazlarınıza, makinelerinizden, satış için bulunan mallarınıza kadar dilediğiniz her şeyi sigortalatabilirsiniz.
   
> Acil elektrik ve sıhhi tesisat yardım hizmetlerinden 365 gün 24 saat ücretsiz yararlanabilirsiniz. > Makine ve elektronik cihazlarınızda oluşabilecek arızaların tamir masrafları karşılanır.
> Yılda 3 kez, her biri tam 250 TL teminatlı çilingir; yılda 3 kez her biri tam 450 TL teminatlı camcı hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. > Kasada bulunan para ve her türlü değerli eşyanız güvence altındadır.
> İş yerinizin kullanılamaz hale gelmesi durumunda iş yerinizin güvenliğini güvenlik şirketi sağlar. İş yerinizi kiraya vermişseniz veya siz kiracıysanız onarım süresi boyunca kira kaybınız karşılanır. 1 yılı geçmemek üzere geçici bir işyeri için yapacağınız masraflar da karşılanır.  
   

Poliçenizi yaptırmak için Acentemizi arayabilirsiniz...

  Müşteri Memnuniyeti
     
Sağlık Direkt : 0212 466 1996
Sağ. Gsm   0532 435 5994
Elementer : 0212 543 1567
Elem.Gsm : (0532) 236 46 67
Faks : (0212) 543 10 34

 Web Tasarım  Web Yazılım www.editbs.com logo Edit Interactive © 2013 Kunter Sig. Ara. Hiz. Ltd. Şti.