Kunter Sigorta

Oto KaskomOto Kaskom İle Neleri Güvence Altına Alabilirsiniz?
 
> Aracınızı > Kendinizi > Araçtaki Kişisel Eşyanızı
> Karşı Aracı > Karşı Araçtakileri > Üçüncü Şahısları
     
Oto Kaskom Hangi Durumlarda Oluşan Hasarları Karşılıyor?
 
 

Kunter Sigorta Oto Kaskom çarpışmadan çalınmaya, selden doluya, anahtar çalınmasından yanlış yakıt dolumuna, yolda kalmadan yaralanmaya kadar birçok riske karşı sizi, yolcularınızı, aracınızı, araç içindeki eşyanızı, karşı araçla yolcularını ve 3.şahısları güvence altına alır.

 
> Çarpışma > Yanma > Sel, Deprem, Dolu
> Çalınma > Anahtar çalınması > Araçtaki eşyanın çalınması
> Grev, Lokavt, Kargaşalık, Kötü Niyetli Hareketler, Halk Hareketleri ve Terör
 
Aksigorta Oto Kaskom Sayesinde Başka Hangi Avantajlara Sahip Olursunuz?
Acil Tıbbi Yardım Yol Yardımı
> Ücretsiz ambulans ile hemen yardım gönderilir. > Lastik patladı değiştirmek lazım.
   
> Acil müdahale halinde kullanılan ilaç ve malzemeler ücretsiz olarak temin edilir. > Kaza yaptınız çekici gerek.
   
> Acil durumun araç içinde meydana gelmesi halinde araç içinde bulunan herkese, araç dışında ise size 365 gün 24 saat Acil Tıbbi Yardım Hizmeti sunulur. > Aracınız arıza yaptı tamirci lazım.
 
> Benzin bitti çekici sizi en yakın istasyona bıraksın. Kısacası yolda mı kaldınız, 365 gün 24 saat 444 27 27 nolu telefonu arayın, yol yardımı alın.
   
Mini Onarım "Sıfır Araç" Koruması
> Küçük çizikler, göçükler, boya tamiri, iç döşeme, cam ve plastik hasarları hasarsızlık indirimini bozmadan onarılır. > Sıfır kilometre araçlarda, aracınız tam hasar alırsa anahtar teslim bedeli ödenir.
   
> Geniş hizmet ağı ile kaliteli servis hizmeti verilir. . > Üstelik enflasyona karşı korumalı bedellerle.
   
> Bebeğinizin doğum giderleri Aksigorta tarafından karşılandıysa ve ona da 1 ay içinde Aksigorta Bireysel Sağlık Sigortası yaptırırsanız;

> Yurt dışı teminatı almasanız dahi yurt dışındaki acil hastane tedavileri poliçede belirtilen limit ve katılım oranı doğrultusunda karşılanır.
   
Hasarsızlık İndirimi
Geçici Araç Hizmeti
> Binek ve hafif ticari araçlarda ilk yıl %30 ile başlayan hasarsızlık indirimi %40, %50, %60 şeklinde artarak, 5 yıl sonunda %65’e çıkar

> Hasarsızlık İndirimi aşağıdaki durumlardan etkilenmez:

- Diğer araç %100 kusurluysa,
- Yılda 1 kez yapılan cam değişikliklerinde,
- Mini onarım hizmeti kullanıldığında.

> Kaza halinde aracınız hareket edemeyecek durumdaysa veya trafik güvenliğini tehlikeye sokuyorsa, örneğin farları yanmıyorsa veya herhangi bir nedenden dolayı önünüzü göremeyeceğiniz hale geldiyse; tamirinin 1 iş gününden uzun süreceği durumlarda kullanmanız için 7 güne kadar geçici araç temin edilir, işiniz gücünüz aksamaz.

> Basit ve sık tekrarlanmayan doğum kontrol yöntemleri (spiral, tüp bağlatma, vazektomi vb.) poliçedeki limitler dahilinde yılda 1 kez ödenir.

> Üstelik sizden kaynaklanan ilk hasarda, hasarsızlık indirimi yalnızca bir alt kademeye iner.
 
   
Otopark Koruması
> Kaza halinde aracınız hareket edemeyecek durumdaysa veya trafik güvenliğini tehlikeye sokuyorsa, örneğin farları yanmıyorsa veya herhangi bir nedenden dolayı önünüzü göremeyeceğiniz hale geldiyse; tamirinin 1 iş gününden uzun süreceği durumlarda kullanmanız için 7 güne kadar geçici araç temin edilir, işiniz gücünüz aksamaz.

Zaten Trafik Sigortam Var, Bir De Neden Kasko Yaptırayım Ki?

Trafik sigortanız sadece bir kaza yaptığınızda karşı aracın, karşı araçtakilerin veya yayaların sizin kusurunuzdan kaynaklanan zararlarını öder; sizi, aracınızı ve eşyanızı, kusurlu olun veya olmayın, güvence altına almaz. Oysa Aksigorta Oto Kaskom sizi ve ailenizi, siz hatalı olsanız dahi tam güvence altına alır, ayrıca Trafik Sigorta teminatınızın yetersiz kaldığı durumda karşı aracın maddi ve 3.şahısların bedeni zararlarının ödemesini tamamlar.

Karşı araç kusurlu olduğunda aracınızdaki hasarları Aksigorta Oto Kaskom size öder, karşı aracın Trafik Sigortası’ndan tahsil eder, siz uğraşmazsınız.

  Müşteri Memnuniyeti
     
Sağlık Direkt : 0212 466 1996
Sağ. Gsm   0532 435 5994
Elementer : 0212 543 1567
Elem.Gsm : (0532) 236 46 67
Faks : (0212) 543 10 34
 

 Web Tasarım  Web Yazılım www.editbs.com logo Edit Interactive © 2013 Kunter Sig. Ara. Hiz. Ltd. Şti.